• 01.
  • 02.
  • 03.

Adana Nargile Kömürü

Nargile kömürü özel olarak nargilelerde kullanılmak üzere üretilmektedir. Kömürlerin en önemli özelliği ise iyi bir köz oluşturmaktır. Nargile kömürü ile oluşturulan köz, nargilenin köz haznesine konularak tütünü yakması için kullanılmaktadır. Bir tür tütün içme aracı olan nargilede en önemli unsur iyi bir köz oluşturmaktır. Bu da doğru ve kaliteli olan nargile kömürü çeşidini almakla mümkün olacaktır.
Nargile hazırlamak özen ve dikkat gerektirmektedir. Özenle seçilmem yüksek kaliteli kömürlerin iyi bir şekilde yakılması gerekmektedir. İyi şekilde yanan kömür istenilen kıvamda köz oluşturabilmektedir. Adana nargile kömürü çeşitleri ile oluşturulan köz, nargile içmenin daha çok keyif vermesini sağlayacaktır. Doğru kömür seçildiğinde nargileyi içmek kadar hazırlamak ta keyif verici ve zahmetsiz olacaktır.


Nargile Kömürü Nasıl Yakılır?

Nargile közünü oluşturmak için kömürü yeteri kadar yakmak gerekmektedir. Bunun için de nargile kömürü çeşidini ve özelliklerini bilerek bir yöntem belirlemekte fayda vardır. Evde yapılacak bir nargile keyfi için hindistan cevizi kabuğu kömürünü tercih etmekte fayda olacaktır. Ocakta çok kısa sürede yakılarak köz haline gelecektir. Bu aşamada bir maşa ya da delikli metal bir süzgeç kullanılabilir.

Nargile kömürü kafe tarzı işletmelerde kullanılırken daha çok özel bir alanda pürmüz ya da ateş kaynağı ile yakılmalıdır. Böylece çok fazla nargile kömürü aynı anda köşe dönüşmektedir. Bu işletmelerde tercih edilen ve uzun süre dayanacak köz oluşturan meşe kömürüdür. Bu kömürün özelliği ise zor yanmasıdır. Bu nedenle de meşe nargile kömürü mutlaka iyi bir ateş kaynağıyla yakılmalıdır.Nargile Kömüründe Kalite

Kaliteli ve kullanım alanına uygun olan nargile kömürleri büyük bir özenle kullanıcıya sunulmaktadır. Adana nargile kömürü t kategorisinde özellik olarak üç çeşit nargile kömürüne yer verilmektedir. Bu nargile kömürleri ihtiyaca yönelik olarak farklı ağırlıkta ambalajlar ile satışa sunulmaktadır.

Profesyonel hizmet vererek sektörün en iyisi olmaktadır. Her ürünün özellikleri ve kullanım avantajları müşteri ile paylaşılmaktadır. Kömürlerin yüksek kalitede olması ile nargile içmenin tadına varmak daha da kolay oluyor. Satın alma sürecinin güvenli bir şekilde yapılması için gerekli olan orta oluşturulmuştur.