• 01.
  • 02.
  • 03.

Aydın ütahya Nargile Kömürü

Nargile sadece kafe restoranlarda değil evlerde de kullanılmaktadır. Her nerede kullanılacak olursa olsun nargile közünün çok iyi şekilde hazırlanması gerekmektedir. Nargilenin keyifli ve istenilen tadı vermesi kaliteli bir nargile közü ile mümkün olmaktadır. Nargile közü ise nargile kömürünün yakılması ile elde edilmektedir.
Güzel bir nargile içmek için nargilenin eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Basit gibi görünen nargile közünü oluşturmak ne kadar kolay olursa nargile de o kadar keyif vermektedir. Nargile kömürü alırken kömürün nerede kullanılacağı ve özelliklerini iyi bilmek gerekmektedir. Böylece Aydın nargile kömürü çeşitleri arasından ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak olan kömürü alabilirsiniz.


Nargile Kömürü Özellikleri

Nargile kömürü ile iyi bir nargile közü oluşturarak nargile başında bulunan tütün ve köz haznesine eklenir. Bu köz kaliteli ve iyi bir köz olduğunda nargile uzun süre kullanılabilir. Nargile kömürü çeşitleri köz oluşturmada oldukça etkilidir. Aydın nargile kömürü çeşitlerinin başlıca özellikleri şu şekildedir;

  • • Meşe nargile kömürü, köz haline geldiğinde en uzun süre dayanan kömür çeşididir. Sağlam bir yapıya sahip olan meşe ağacından elde edilmekte ve iyi bir köz oluşturmak için en ideal kömür çeşidi olarak kabul edilmektedir. Meşe kömürünün bir özelliği ise daha uzun sürede yanmasıdır. Köz elde etmek için diğer kömür çeşitlerine göre daha zor yanma sürecine sahiptir.
  • Hindistan cevizi kabuğu kömürü, adından da anlaşıldığı gibi hindistan cevizi kabuğundan elde edilen kömür çeşididir. Kısa sürede yakışabilmekte ve oluşturduğu köz ise uzun süre dayanmaktadır. Kısa sürede canlı ve kaliteli bir köz oluşturmak için tercih edilmektedir. • Sıkma nargile kömürü köz oluşturmak için en az süreye ihtiyacı olan kömür çeşididir. Sıkıştırılmış kömür tozlarından elde edilmektedir.
  • • Hindistan cevizi kabuğu nargile kömürü, kolayca yanan ve köz halini alan kömür çeşididir. Hızlı yakılmasına rağmen uzun süre dayanıklı köz oluşturmaktadır


  • İhtiyaca Uygun Nargile Kömürü

    Bir ürünü satın alırken kalitesi kadar ihtiyacı karşılayacak özellikte olmasına dikkat etmek gerekir. Bu nedenle de satışa sunulan nargile kömürlerinin tüm bilgileri müşteriye sunulmaktadır. Nargile kömürünün özelliklerini bilen müşteri, kullanım alanına uygun olan ürünü rahatlıkla seçebilmektedir.

    TAynı zamanda farklı ölçülerde ambalajlarda bulunan nargile kömürü seçenekleri de avantaj sağlamaktadır. Müşteri kendisine kolaylık sağlayacak kömürü ihtiyacı olduğu kadar alabilmektedir. Satın alma sürecinin güvenli bir ortamda yapılması için tüm şartların oluşturulması da hem müşteri hem satıcı için kolaylık sağlamaktadır.