• 01.
 • 02.
 • 03.

Düzce Nargile Kömürü

Nargile yıllardır Balkanlar, Orta Doğu ve Güney Asya kültüründe kullanılmış olan tütün içme aracıdır. Bu araç ile tütün içme eylemi de nargile içmek şeklinde tabir edilmektedir. Nargile bu bölgelerde geleneksel kültürün bir parçası haline gelmiştir. Nargile kullanımı günümüzde daha da çok yaygınlaşmıştır.
Nargile kömürü, nargile kültüründe önemli bir yere sahiptir. Nargile de içilen tütünün tutuşturulması için gerekli olan közün oluşumunda kullanılmaktadır. Düzce nargile kömürü tüm çeşitleri ile son derece kaliteli köz oluşturulmaktadır. Genellikle nargile kullanımında tercih edilen kömür çeşitleri kullanılmaktadır. Nargile kömürü çeşitleri şu şekildedir;

 • • Sıkma nargile kömürü,
 • • Meşe nargile kömürü,
 • Hindistan cevizi kabuğu nargile kömürü

 • Nargile Kömürü Kullanım Alanları

  Kafe ve restoran tarzı hizmet veren işletmeler için müşteriye uzun süre nargile keyfi yaşatmak önemlidir. Bunun için de meşe nargile kömürü ideal seçim olmaktadır. Uzun süre kullanılabilen kösler meşe kömüründen elde edilmektedir. Bu kömürü yakmak için yeterli zaman ve mekan oluşturulduğunda avantaj sağlamaktadır.

  Sıkma kömür en hızlı köz oluşturabilme özelliği ile bilinir. Yine işletmelerde acil durumlarda ise hızlıca köze dönüşebilen sıkma kömür kullanılmaktadır. Ev gibi özel alanlarda ise yakmak için ortam oluşturulması halinde tercih edilmektedir.

  Hindistan cevizi kabuğu nargile kömürü, en hızlı yanan nargile kömürü özelliğine sahiptir. Bu da evlerde en çok kullanılan kömür olmasını sağlamaktadır. Hızlıca yanması ve 1-2 saat boyunca kullanılacak kaliteli köz oluşturması ile tercih edilmektedir.  Doğru Seçim Güvenli Alışveriş

  Nargile günümüzde hemen hemen her yerde kullanılabilmektedir. Nargile için gerekli malzemeleri en iyi şekilde temin etmek gerekir. Bunun için de kullanım alanına göre seçim yapmak büyük avantaj sağlamaktadır. Nargile için oldukça önemli olan nargile kömürü çeşitleri için de kullanım alanlarına göre seçim yapmak gerekmektedir.

  Nargile kömürü nargilenin kullanıldığı her yerde vardır. Ancak doğru nargile kömürü almak önemlidir. Düzce nargile kömürü almak için güvenli bir alışveriş platformu oluşturulmuştur. Ürünleri seçmem ve güvenle satın almak mümkün olmaktadır. Ürün özellikleri ve kullanım alanları hakkında bilgi verilerek doğru seçim yapmak için imkan sağlanmaktadır. Kaliteli kömür seçenekleri ve verilen hizmet ile müşteri memnuniyetini devamlılığı sağlanmaktadır.