• 01.
 • 02.
 • 03.

Konya Nargile Kömürü

Nargile kullanımı her geçen gün daha da çok artmaktadır. Öyle ki nargile içmek için mutlaka bir kafeye girmek gerekmiyor. Evlerde de rahatlıkla nargile hazırlamak ve nargile içmek mümkün oluyor. Bu aşama da ise nargilenin tütünü, közü ve suyunun çok iyi şekilde ayarlanması gerekmektedir. Dikkatle ve özenle hazırlanan nargile içime hazır hale geldiğinde büyük bir tat ve haz vermektedir.

Evlerde ve işletmeler için nargilede kullanılan Konya nargile kömürü çeşitleri ise şu şekildedir;

 • Meşe nargile kömürü, meşe ağacından elde edilen odun kömürüdür. En uzun süre dayanabilen közleri oluşturmaktadır. Saatlerce sürecek nargile keyiflerine mutlaka yer almaktadır.
 • Sıkma nargile kömürü ise, ani karar alınan nargile keyiflerinde etkili olmaktadır. Kömür tozlarının sıkıştırılması ile oluşturulan bu kömür en hızlı köz oluşturan kömürdür.
 • Hindistan cevizi kabuğu nargile kömürü de çok kısa sürede yanması ile tercih sebebi olmaktadır. Özellikle nargile keyfinin en iyi ve kısa süreli olacağı durumlarda tercih edilmektedir. Hazırlık sürecinin hızlıca tamamlamasını sağlamaktadır.

 • Nargile Kömürü Nasıl Seçilmeli?

  Nargile kömürü seçiminde ilk dikkat edilecek nokta nargile kömürünün nerede kullanılacağı olmalıdır. Bunu belirlemek nargilenin ne kadar süre kullanacağını da belirlemektedir. İşletmelerde kullanılan nargile kömürünün uzun ömürlü köz oluşturan meşe kömürü olması büyük avantaj sağlayacaktır.

  Konya nargile kömürü arasında yer alan sıkma kömür ise acil durumlarda hızlıca köz oluşturmak için işletmelerde kolaylık sağlayacaktır. Evde kullanılacak nargile kömürünün yakılması süresinin zahmetsiz olmasına özen gösterilmelidir. Böylece kısa süre kullanılacak ancak oldukça fazla keyif verecek nargile hazırlanmış olacaktır.  Profesyonel Hizmet Anlayışı

  Nargile ve nargile kömürünün hazırlanması kadar temin edilmesi de önem taşımaktadır. Doğru bir adresten kaliteli bir hizmet ile en kaliteli nargile kömürünü almam bu süreci daha da keyifli hale getirecektir. İhtiyaca yönelik olarak sunulan nargile kömürü seçeneklerinin tüm özellikleri belirtilmektedir. Böylece doğru ürünü seçebilmek için fırsat oluşturulmaktadır. Seçilen ürünün satın alınması aşaması da büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Güvenli bir ortamın oluşturulması, doğru bilgi akışının sağlanması ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amaçlanmaktadır.