• 01.
 • 02.
 • 03.

Samsun Nargile Kömürü

Nargile tütün içmek için geliştirilmiş düzenektir. Tütünün içilebilmesi için güzel bir şekilde kıvamında yanması gerekmektedir. Tütünün yanmasını sağlayan ise hazırlanan kördür. Nargile de kullanılan köz, özel olarak üretilen nargile kömürü ile elde edilebilir. Planlanan nargile içme eyleminin en iyi şekilde gerçekleşmesi için bu planı destekleyecek Samsun nargile kömürü temin etmek gerekmektedir.
Nargile için özel üretilmiş olan kömür çeşitleri şu şekildedir;

 • • Meşe nargile kömürü: Zor yanar ancak en uzun süre dayanacak közleri oluşturur.
 • • Sıkma nargile kömürü: Acil zamanlarda en hızlı şekilde köz oluşturur.
 • • Hindistan cevizi kabuğu nargile kömürü: En kolay şekilde yakılan nargile kömürüdür. 1-2 saatlik nargile sefalarında hazırlık süresini kolaylaştırır.

 • Nargile Düzeneğini Kullanıma Hazırlama Nasıl Yapılır?

  NNargile hazırlama şeklini anlatmadan önce nargile bölümlerini ele alalım. Nargile düzeneği bölüm ve malzemeleri şu şekildedir; Ser, sürahi benzeyen nargilenin boyun kısmıdır. Tömbeki, ince ince kıyılmış olan nargile tütününe verilen isimdir. Lüle, tömbekinin konulduğu kısımdır. Şişe, içerisinde su bulunan ve dumanın süzüldüğü yerdir. Marpuç, süzülen dumanın kullanıcıya ulaşmasını sağlayan hortum kısmıdır. Sipsi, marpuç ucuna takılan küçük ağızlıktır.

  Nargile temizlenerek tüm bölümleri düzeneğe uygun olarak yerleştirilir. Nargile şişesi içerisine marpuç girişinin altına kadar şu doldurulur. Tütün hazırlanarak lüle içerisine yerleştirilir. Lüle üzerine kapağı kapatılır ve üzerine nargile kömürü ile oluşturulmuş köz eklenir. Kullanıcının sipsiden havayı içine çekmesi ile nargile içme eylemi gerçekleştirilir.  En İyi Nargile Kömürünü Nasıl Alabilirim?!

  Nargile kömürü nargile için son derece önemlidir. Bu nedenle de nargile kömürünün en iyisini almak gerekir. Burada bulunan nargile kömürleri özenle hazırlanmaktadır. Kullanıma hazır şekilde satılmaktadır. Ayrıca Samsun nargile kömürü çeşitlerinin tüm özellikleri ve kullanım bilgileri kullanıcıya sunulmaktadır. Böylece ihtiyaca göre en ideal kömürü bulmak ve satın almak kolaylaştırılmaktadır.

  Nargile kömürü ile ilgili merak edilen bir çok konuda da bilgiler verilmektedir. Bu ise nargileyi ilk defa hazırlayacak olan kişiler için fikir oluşturmaktadır. Profesyonel bir hizmet anlayışı verilen bu hizmetin sonucunda ise müşteri en iyi nargile kömürünü rahatlıkla alabilmektedir. Ürün çeşidi, satın alma seçenekleri ve uygun fiyat seçenekleri ile en iyi nargile kömürü için tek adres olarak gösterilmektedir.