• 01.
 • 02.
 • 03.

Sivas Nargile Kömürü

Nargile kömürü, nargilede kullanılmak üzere üretilen kömür çeşididir. Kömürler ile köz oluşturulur ve bu közler nargilede tütünün üzerine konularak tütünün yanması sağlanır. Nargilenin keyif vermesi ve gerektiği gibi hazırlanabilmesi için tütün ve nargile kömürünü iyi seçmek germemektedir. Sivas nargile kömürü seçenekleri ile oldukça keyif veren nargileler hazırlanabilir. Kullanım alanına göre gerekli olan kömür seçilebilir.
Nargile kömürü çeşitleri bu alanda çoğunlukla kullanılan 3 çeşit kömürden oluşmaktadır. Bunlar;

 • • Meşe Nargile Kömürü
 • • Sıkma Nargile Kömürü
 • • Hindistan Cevizi Kabuğu Nargile Kömürü

 • Nargilenin Hazırlanması ve Kullanımı

  Nargile içme geleneği yüzyıllar içinde oluşmuştur. Gelenek haline gelen nargile içme şekli nargilenin daha lezzet ve keyif verici olmasını sağlamaktadır. Nargile titizlikle hazırlanır ve keyifle içilir. Zevke uygun seçilen tütün ile bu süreci kolaylaştıracak ve lezzet verecek nargile közü özenle seçilir. Nargile düzeneği güzelce temizlenerek şişenin suyu doldurulur. Tömbeki denilen özel tütün, haznesine yerleştirilir ve süzgeç şeklindeki delikli kapağı kapatılır. Sivas nargile kömürü ile oluşturulan köz kapağın üzerine konuşmaktadır.

  Nargilede köz kullanıcının nargiledeki havayı içine çekmesi ile köz harlanır, oluşturduğu işi ile tütün yanar ve türünün dumanı sudan süzülerek kullanıcıya ulaşır. Nargile içmenin temelinde tütün dumanının su içerisinden süzülerek içiciye ulaşması vardır. Doğru bir şekilde hazırlanan nargileyi içmek büyük keyif vermektedir. Közün kıvamında olması ve tütünün de içmeye hazır şekilde olması saplanır.  Nargile Kömürü Satışında Profesyonel Hizmet

  Nargile içenler ya da işletmelerinde müşterilerine nargile sunanlar her zaman en iyi, en doğru kömürü almak istemektedirler. Nargile kömürünün en iyisi ise yüksek kalite ile sunulan çeşitleridir. Bu çeşitler arasından kullanım alanına en uygun kömürü seçmek için tüm nargile kömürü çeşitlerini incelemek mümkündür.

  Nargile kömürlerinin özellikleri ve kullanım alanları, avantajları müşteriye sunulmaktadır. Böylece zaten kaliteli olan kömürler arasından ihtiyaç duyulan kömürü seçmek mümkün olmaktadır. Site üzerinden bilgi almak ve ürünleri incelemek pratik bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

  Nargile kömürü satın alma süreci de güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Hem satıcı hem de alıcının keyifli ve güvenli bir alışveriş yapması sağlanmaktadır. Bu durumda müşteri memnuniyeti de kaçınılmaz olmaktadır. Profesyonel yaklaşım ile sağlanan müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olması ve devamlılığının oluşturulması sağlanmaktadır.